Sweter straży granicznej - jak o niego dbać?
Sweter straży granicznej to jeden z elementów Twojego służbowego stroju? Sprawdź czym się charakteryzuje i jak o niego dbać, aby mógł służyć Ci jak najdłużej.
2020-11-04, 17:44

Profesjonalny sweter straży granicznej

Żaden pracownik służby granicznej nie może obejść się bez profesjonalnego stroju.

Czym charakteryzuje się sweter straży granicznej?

Jak można łatwo się domyślić, sweter straży granicznej ma kolor zielony, a w zasadzie odcień khaki. Na ramionach, a także w okolicach łokci i na lewej stronie piersi znajdują się grubsze naszywki w kolorze beżowym. Po prawej stronie piersi znajduje się wyszyty białą nicią napis "Straż Graniczna Polish Border Guard". Tylko tak prezentujący się sweter jest spełniającym wszystkie standardy strojem strażnika granicznego.

sweter straży granicznej

Kilka rad jak dbać o tego typu sweter

Sweter, który w okresie chłodnych miesięcy nosi straż graniczna, uszyty jest z tkaniny, która jest mieszanką wełny i akrylu. Wymaga więc odpowiedniego traktowania. Tak jak w przypadku wszelkich swetrów z wełną powinno się go prać w niskiej temperaturze i suszyć w pozycji poziomej. Nie zaleca się też wirowania, prasowania, ani suszenia w elektrycznej suszarce do ubrań. Może się wtedy skurczyć lub zniszczyć, a jako ubranie robocze, powinien być w jak najlepszym stanie.

KONTAKT / AUTOR
Sortmund
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.